Aktualności

punktor-white Sprawdzanie stanu płatności 

Pod adresem mojekonto.treston.net udostępniliśmy usługę sprawdzania na bieżąco stanu płatności. Każdy nasz klient po zalogowaniu się może zapoznać się także z aktualnym saldem rozliczeń – różnicą między otrzymanym fakturami oraz swoimi przelewami tytułem zapłaty za nasze usługi.

punktor-white Możliwość przeniesienia numeru!

Posiadamy już numer routingowy pozwalający na przeniesienie numeru telefonicznego od dowolnego krajowego operatora telefonicznego w dowolnej strefie numeracyjnej do naszej sieci.

punktor-white Indywidualne numery kont!

Zrealizowaliśmy projekt dot. płatności masowych w ramach którego, każdy nasz klient posiada już indywidualne konto bankowe. Mamy nadzieję, że dzięki tej inwestycji rozliczenia będą sprawniej przebiegały.

O firmie

Firma Treston istnieje od 1998 roku. Działa w obszarach Telekomunikacji, Informatyki, Elektrotechniki z Automatyką.

W obszarze Telekomunikacji oferujemy dostęp do internetu szerokopasmowego oraz usługę telefonii stacjonarnej VOIP. Ofertę kierujemy zarówno do rynku komercyjnego jak i klienta indywidualnego.

W obszarze Informatyki świadczymy pełny outsourcing usług informatycznych, administrację systemami, tworzenie aplikacji na zamówienie pod potrzeby klienta, a także projektujemy proste strony i rozbudowane serwisy internetowe. Można nam powierzyć opiekę nad całą infrastrukturą informatyczną w zakresie utrzymania w ruchu w wysokiej sprawności użytkowej. Oferujemy przy tym szereg usług modernizujących stan istniejący wg zmieniających się potrzeb biznesowych.

W obszarze Elektrotechniki i Automatyki wykonujemy wiele usług w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych i niskoprądowych ze stosownymi pomiarami oraz automatyki.

W skład zespołu wchodzą fachowcy o róznych specjalnościach gwarantujący swoimi kompetencjami profesjonalne wykonanie każdego podjętego przez nas zlecenia.

Ofertę Treston charakteryzują:

  • Wysoka niezawodność usług
  • Wyższa od standardowej funkcjonalność
  • Dłuższy okres bezawaryjnej pracy
  • Szybka realizacja zamówienia 
  • Konkurencyjne ceny 
  • Opieka pogwarancyjna 
  • Wysoka jakość stosowanych materiałów przy realizacji zleceń